KASYS s.r.o., Guldenerova 9, 326 00 Plzeň

KASYS s.r.o. - generální zastoupení Hänel GmbH

KASYS s.r.o. zajišťuje služby pro své zákazníky na celém území České a Slovenské republiky.

Dodávky jsou realizovány příslušným zastoupením. Obě společnosti KASYS představují plnohodnotná generální zastoupení Hänel GmbH pro jednotlivé státy. Obchodní a technické činnosti jsou vzájemně koordinovány, neboť v řadě oblastí činnosti je trvalá a úzká spolupráce mezi Českou a Slovenskou republikou.

KASYS s.r.o. Slovenská republika byla vytvořena jako samostatná společnost po rozdělení Československa na dva samostatné státy.

Realizace jsou prováděny s ohledem na dosažení maximální ekonomičnosti, pružnosti a výkonnosti celého systému. Přehled referencí a celkový rozsah realizovaných systémů v České a Slovenské republice jsou zárukou stability a garancí pro naše současné i budoucí zákazníky.

Rotomat

Kontaktní spojení - Česká republika

KASYS s.r.o.
Guldenerova 9
326 00 Plzeň

tel: +420 377 322 901
fax: +420 377 245 766

www.kasys.cz
www.rotomat.cz

e-mail: kasys@kasys.cz

servisni Hot-Line: +420 602 260 813

KASYS s.r.o. byla založena v roce 1992 jako generální zastoupení Hänel Büro- und Lagersysteme GmbH.

Od svého založení se aktivně zapojila do realizací logistických systémů nejvyšší úrovně. V průběhu času získala v oblasti skladových a archivačních systémů pevné postavení na trhu.

Základním stavebním prvkem jsou automatizované systémy Hänel Rotomat® a Hänel Lean-Lift®, které dnes představují technologii nejvyšší úrovně. Pro oblast administrativy se jedná o komplexní řešení práce s dokumenty a spisy.

Realizované systémy řeší problematiku redukce nákladů spojených se skladováním, optimalizací zásob a zkrácení manipulačních časů. V oblasti administrativy se jedná o dosažení maximální kapacity na minimálním prostoru s ohledem na zachování požadovaného uložení spisů a manipulace s nimi.

Rotomat

Příklady realizovaných systémů ...

Plzeň
Statutární město Plzeň
Magistrát města využívá v současnosti 17 kusů rotačních kartoték Rotomat® typu R700 nebo R7-600 především v oblasti evidence vozidel a řidičů.
Plzeň
Plzeň
České Budějovice
Statutární město České Budějovice
Rotační kartotéky Hänel Rotomat® jsou využívány magistrátem města již od roku 2005. Provozováno je celkem 9 kusů systémů Rotomat® typ R700.
České Budějovice
České Budějovice
Mladá Boleslav
Město Mladá Boleslav
Rotační kartotéky Hänel Rotomat jsou využívány na odborech magistrátu již od roku 1994. V sočasné době jsou využívány 4 kusy systémů Rotomat® typ R700.
Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
Tábor
Město Tábor
Dopravní odbor magistrátu města používá pro správu agendy 3 kusy rotační kartotéky Rotomat® typ R700. První dodávka byla realizována v roce 2004.
Tábor
Tábor

... přehled dalších referencí - Reference

Copyright KASYS s.r.o. 1992-2013