KASYS s.r.o., Guldenerova 9, 326 00 Plzeň

Hänel Rotomat® typ R500 - pro dokumenty v šanonech

Bezpečné a úsporné uložení šanonů s nárokem na minimální možnou plochu a garancí rychlého přístupu.

R500

Časy vytváření stěn ze šanonů a použití zaprášených regálů patří již minulosti. Pro dnešní organizaci administrativní práce platí zásady minimalizace úložných prostor a zkrácení manipulačních časů při práci se spisy a dokumenty.

R500

Všechny tyto přednosti znamenají v praxi úsporu času, prostoru a nákladů. Využitím výšky může být dosaženo až 60% úspory prostoru oproti klasickým systémům.

R500

Zajištění trvalého přehledu a operativního přístupu, to jsou základní přednosti systému Hänel Rotomat® při práci s dokumenty. Obsluha je prováděna vždy v ergonomicky optimální poloze.

R500

Hänel Rotomat® přináší nový způsob obsluhy, kdy se dokumenty pohybují směrem k obsluze a ne naopak.

Příklady realizovaných systémů ...

Plzeň
Statutární město Plzeň
Magistrát města využívá v současnosti 17 kusů rotačních kartoték Rotomat® typu R700 nebo R7-600 především v oblasti evidence vozidel a řidičů.
Plzeň
Plzeň
České Budějovice
Statutární město České Budějovice
Rotační kartotéky Hänel Rotomat® jsou využívány magistrátem města již od roku 2005. Provozováno je celkem 9 kusů systémů Rotomat® typ R700.
České Budějovice
České Budějovice
Mladá Boleslav
Město Mladá Boleslav
Rotační kartotéky Hänel Rotomat jsou využívány na odborech magistrátu již od roku 1994. V sočasné době jsou využívány 4 kusy systémů Rotomat® typ R700.
Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
Tábor
Město Tábor
Dopravní odbor magistrátu města používá pro správu agendy 3 kusy rotační kartotéky Rotomat® typ R700. První dodávka byla realizována v roce 2004.
Tábor
Tábor

... přehled dalších referencí - Reference

Copyright KASYS s.r.o. 1992-2013