KASYS s.r.o., Guldenerova 9, 326 00 Plzeň

Hänel Rotomat® typ R300 - s centrálním závěsem

Provedení pro administrativní systémy, kde jsou využívány pro uložení dokumentů závěsné desky se středovým závěsem.

R300

Spisy jsou uloženy přehledně a řídící jednotka zajišťuje rychlost vyhledání požadované složky. Řídící jednotka vyhodnocuje nejkratší dráhu k požadované polici vzhledem k polici, která se nachází ve výdejním místě. Výdejní místo může být vybaveno osvětlením pracovní plochy. Obslužný prostor je možno uzavřít a umamknout pomocí integrovaných posuvných dveří.

R300

Hänel Rotomat® v provedení R300 představuje úložný systém, který dovoluje dosažení nejvyšší možné kapacity.

Vzhledem k jednoduchosti provedení polic je dosaženo podstatně menší celkové váhy než je např. u provedení s teleskopickými výsuvnými vanami.

R300

Spisy jsou vždy přístupny v optimální ergonomické poloze. Výšku pracovní plochy je možno přizpůsobit sedící nebo stojící obsluze.

Proces vyhledání spisu může být řízen vlastní inteligencí systému Hänel Rotomat® nebo nadřízeným informačním systémem.

R300

Hänel Rotomat® je přizpůsoben pro optimální využití prostoru. Základem je především plné přizpůsobení výšky systému Hänel Rotomat® výšce prostoru pracoviště.

Pro plné začlenění do interiéru je možno volit z několika základnáích barevných provedení nebo je možno dodat v libovolné barvě dle palety RAL.

Příklady realizovaných systémů ...

Plzeň
Statutární město Plzeň
Magistrát města využívá v současnosti 17 kusů rotačních kartoték Rotomat® typu R700 nebo R7-600 především v oblasti evidence vozidel a řidičů.
Plzeň
Plzeň
České Budějovice
Statutární město České Budějovice
Rotační kartotéky Hänel Rotomat® jsou využívány magistrátem města již od roku 2005. Provozováno je celkem 9 kusů systémů Rotomat® typ R700.
České Budějovice
České Budějovice
Mladá Boleslav
Město Mladá Boleslav
Rotační kartotéky Hänel Rotomat jsou využívány na odborech magistrátu již od roku 1994. V sočasné době jsou využívány 4 kusy systémů Rotomat® typ R700.
Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
Tábor
Město Tábor
Dopravní odbor magistrátu města používá pro správu agendy 3 kusy rotační kartotéky Rotomat® typ R700. První dodávka byla realizována v roce 2004.
Tábor
Tábor

... přehled dalších referencí - Reference

Copyright KASYS s.r.o. 1992-2013