KASYS s.r.o., Guldenerova 9, 326 00 Plzeň

Hänel Rotomat® - aktuální informace a novinky

Nová řídící jednotka MP 0 N

Nová řídící jednotka MP 0 N, která je základním řízením pro administrativní systémy, přinesla značné rozšíření uživatelského komfortu. Nejpodstatnější změnou je nová TFT zobrazovací jednotka s vysokým rozlišením.

Přehledná struktura uživatelského menu umožňuje předávat obsluze veškeré informace o uložených dokumentech nebo o stavu systému. Integrovaný interface přináší rozšíření možností připojení periferních jednotek. Řídící jednotku je možno bezproblémově propojit s řídícím počítačem.

MP0N

Další novinkou je možnost aktivace systému EcoLoad®, který zajišťuje automatickou kontrolu rozložení váhy na jednotlivých policích. Výsledný stav vyvážení je pro obsluhu k dispozici na zobrazovači řídící jednotky. Správné vyvážení vede ke snížení mechanického opotřebení a k podstatnému snížení energetické náročnosti.

Hänel EcoMode®

Systém Hänel EcoMode® představuje progresivní inovaci v oblasti další úspory energie. Uživatel může pro Hänel Rotomat® nastavit časovou závislost celkem pro 4 stupně. Čas přepnutí do úsporného režimu je volen s ohledem na způsob provozu.

EcoMode

Nejčastějším případem je automatické vypnutí osvětlení obslužného prostoru ve stupni 3 po několika minutách. Ve stupni 4 lze nastavit čas vypnutí celého systému Hänel Rotomat®.

Hänel Rotomat® v provedení High-Speed

HighSpeed

Hänel Rotomat® umožňuje u některých typů provedeni "High-Speed", které v závislosti na druhu aplikace zvyšuje oběžnou rychlost oproti standardnímu provedení až o 70%. V praxi je tímto způsobem možno redukovat přístupové časy až o 40%.

Příklady realizovaných systémů ...

Plzeň
Statutární město Plzeň
Magistrát města využívá v současnosti 17 kusů rotačních kartoték Rotomat® typu R700 nebo R7-600 především v oblasti evidence vozidel a řidičů.
Plzeň
Plzeň
České Budějovice
Statutární město České Budějovice
Rotační kartotéky Hänel Rotomat® jsou využívány magistrátem města již od roku 2005. Provozováno je celkem 9 kusů systémů Rotomat® typ R700.
České Budějovice
České Budějovice
Mladá Boleslav
Město Mladá Boleslav
Rotační kartotéky Hänel Rotomat jsou využívány na odborech magistrátu již od roku 1994. V sočasné době jsou využívány 4 kusy systémů Rotomat® typ R700.
Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
Tábor
Město Tábor
Dopravní odbor magistrátu města používá pro správu agendy 3 kusy rotační kartotéky Rotomat® typ R700. První dodávka byla realizována v roce 2004.
Tábor
Tábor

... přehled dalších referencí - Reference

Copyright KASYS s.r.o. 1992-2013